KONST / Litografier / Gicléetryck 14097096

nr 1409 7096

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 24/50. Ca 36x27 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 50x39 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:48

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund