KONST / Litografier / Gicléetryck 13913050

nr 1391 3050

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Anette Englund (f. 1954), Sverige. "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 25/50,36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

19/4 11:45:45 1      Vinnande bud

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund