KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124905
nr 1512 4905
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Mittån, Härjedalen 1985". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 22,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12
19/12 19:25:17