KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124015
nr 1512 4015
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Kvarnbäcken Ramundberget 1986". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 49x39,5 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12
19/12 19:19:44