KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124006
nr 1512 4006
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Handölsforsen, Jämtland 1983". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 22,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:33:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr