KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084019

nr 1508 4019

Pär Lundqvist

(f. 1937), Sverige

Fotografi, "Anåfjället Härjedalen 1983". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 39,5x49,5 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm

Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:39:29

28/11 17:52:50 1      Vinnande bud

Pär Lundqvist

Läs mer om Pär Lundqvist