KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17409363
nr 1740 9363
Mick Rock
(1948-2021), Storbritannien
Fotografi, Signerad, numrerad 20/50, David Bowie & Mick Ronson". Bildmått: 40x59 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Mick Rock, fotograf född 1948, död 2021.
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:17:34
17/11 00:14:41