KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 10233037
nr 1023 3037
Fotografi
Jan Bengtsson, Nakenstudie, "Platinum Palladium", Signerad och daterad på Passepartout, -93, bladets mått: 20 x 25
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:51:39
5/3 19:00:43