KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 14299056

nr 1429 9056

Fotografi

Henrik Korpi, "S F Milkbar". Signerad, daterad 2014, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:16:05