KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 11755082
nr 1175 5082
André de Dienes
(1913-1985), Ungern
Fotografi, Numrerad 166/200, stämpelsignerad, 50x40 cm
André de Dienes, ungersk fotograf född 1913, död 1985.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:44:47
16/4 18:09:01
André de Dienes
Läs mer om André de Dienes
André de Dienes
Läs mer om André de Dienes
nr 1175 5082
André de Dienes
(1913-1985), Ungern
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 16 april 2018 |
16/4 18:09:01 | 1 | Vinnande bud |
André de Dienes
André de Dienes, ungersk fotograf född 1913, död 1985.Läs mer om André de Dienes