KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Foto 14235527

nr 1423 5527

Foto

Rodney Lough Jr, Signerad, numrerad 122/500, "Golden Gate" mm: 75x101cm, yttermått inklusive ram: 108x135cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:01:29

4/10 13:34:54 1      Vinnande bud