ÖVRIGT / Diverse / Fönster 6082112

nr 608 2112

Fönster

3 st, 1800-tal, ca 165x47 (Från Djurgårdskyrkan)

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 2 november 2009
kl 18:23:27