MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Flamskvävnad 13591687

nr 1359 1687

Flamskvävnad

signed, anno 1768, ca 54x98cm, wear.

Signerad, anno 1768, ca 54x98cm

Condition: slitage

Withdrawn

Monday November 9 2020
at 18:51:41