KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffisch 5533089
nr 553 3089
Filmaffisch
”Västerns musketörer” med William Boyd som Hopalong Cassidy, distr. Nordisk Tonefilm, Sverige 1940/50-tal, 100 x 70 cm, signerad: ”EffektReklam”, tryck: BOK-LITO AB - BORÅS
måndag 17 november 2008
kl 19:32:58
17 nov
TEMA Filmaffischer
Läs mer om TEMA Filmaffischer