KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffisch 5064104

nr 506 4104

Filmaffisch

”Skräckens borg” med Charles Laughton, Boris Karloff m.fl, Universal International, USA 1952, 100 x 70 cm, signerad: ”Åberg”, Gösta Åberg (1905-1981), tryck: J Olséns Lito Sthlm, ramad

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 28 januari 2008
kl 16:58:40

  • 28 jan

TEMA H55 och 50-tal

På H55, Helsingborgsutställnin

Läs mer om TEMA H55 och 50-tal