MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12286357

nr 1228 6357

Fåtöljer

4 st, Sorö Danmark

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:58:12