MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12286357

nr 1228 6357

Fåtöljer

4 st, Sorö Danmark

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:58:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 900 kr
  Göteborg 900 kr
  Helsingfors 900 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor