MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 3817111
*
nr 381 7111
Fåtöljer
1 par, Rokoko, (skador)
Utrop:
10.000 kr
Såld:
10.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 oktober 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtöljer karmstol karmstolar rokoko skador stol stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:12
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:19
*
Fåtöljer
nr 381 7111
Fåtöljer
1 par, Rokoko, (skador)
Utrop: | 10.000 kr |
---|---|
Såld: | 10.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 oktober 2005 |
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtöljer karmstol karmstolar rokoko skador stol stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:12 -
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:19