MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 11919097

nr 1191 9097

Fåtölj

Patricia Urquiola, "Klara" för Moroso, Ryggbricka i skinn, slitage, skador, hål i tyget

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 juni 2018
kl 20:01:24