MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14823207

nr 1482 3207

Fåtölj

Nyrokoko

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:56:36

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.