MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12285208

nr 1228 5208

Fåtölj

med fotpall, Pernilla, design: Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:08:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko