MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12285208

nr 1228 5208

Fåtölj

med fotpall, Pernilla, design: Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:08:18

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko