MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13326124
nr 1332 6124
Fåtölj
Hans Olsen, CS Möbler, Danmark, 1950/60-tal. Lösa dynor, skinnklädsel
Kondition: Slitage, repor, märken, nackkuddens fäste skadat
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:57:39
8/6 19:47:10