MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 13442145

nr 1344 2145

Fåtölj

Gripsholmsmodell

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:37:23

29/8 12:15:32 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Gripsholmsmodell