MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 15086097

nr 1508 6097

Fåtölj

Grete Jalk, Glostrup, etikettmärkt, 1950/60-tal, teak

Kondition: slitage, saknar en dyna

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:55:57

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko