MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12285144

nr 1228 5144

Fåtölj

+ fotpall, skinn, 1960-tal

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:52:09

14/1 17:52:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko