MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12285144

nr 1228 5144

Fåtölj

+ fotpall, skinn, 1960-tal

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:52:09

14/1 17:52:27 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko