MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13935295

nr 1393 5295

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Fåtölj, + fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Modell: Pernilla

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:49:46

  • Klassiska
  • 26 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko