MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10267328
nr 1026 7328
Fåtölj
Elias Svedberg för NK, 'Safaristolen'
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:21:58
16/3 12:52:26
350 kr
19/3 07:27:42