FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14655503
nr 1465 5503
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo", wear, damages, saknar huvudkudde.
ARMCHAIR, "Solo"
Condition: slitage, skador, saknar huvudkudde
2000
SEK 1500
Monday May 2 2022
at 18:03:15
2/5 17:58:15