MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15111005

nr 1511 1005

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtölj, Advokaten

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:16:50

12/12 20:11:50 1      Vinnande bud
12/12 20:12:30 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • 12 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko