MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14776103
nr 1477 6103
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Carl Malmsten (1888-1972), Hemmakväll, Sverige. O H Sjögren
Kondition: slitage, skador, missfärgad
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:02:32
4/7 14:35:00
100 kr
4/7 17:54:56