MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13989206

nr 1398 9206

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 24 maj 2021
kl 19:47:04

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko