MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6332299
nr 633 2299
Fåtölj
Arne Norell, Aneby, safaristil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:20:35
1/4 09:51:56
150 kr
5/4 12:08:39