MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13824228

nr 1382 4228

Fåtölj

1940-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:47:18

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko