MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15075195

nr 1507 5195

Fåtölj

1940-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:29:45

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko