MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13581351

nr 1358 1351

Fåtölj

längd (c)

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 2 november 2020
kl 19:49:31

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko