MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14823057

nr 1482 3057

Fåtölj

1940-/50-tal

Konditionsrapport: slitage

måndag 15 augusti 2022
kl 18:29:53

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko