Ã–VRIGT / Diverse / Fat 14346055

nr 1434 6055

Fat

Emalj, "Edwards Star", för Georg Jensen, diameter: 28 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 november 2021
kl 18:03:40