ÖVRIGT / Diverse / Fat 15228034

nr 1522 8034

Fat

Cloisonnéarbete, Kina, 18-/1900-tal. Längd: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:38:45