KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 13767358

nr 1376 7358

Karin Mamma Andersson

(f. 1962), Sverige

Färgträsnitt, "Nattfly. Signerad, numrerad 87/500. Motivet: 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Karin Mamma Andersson, född 1962 i Luleå, svensk målare

Utrop:

4.000 kr

Såld:

12.500 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:05:57

Karin Mamma Andersson

Läs mer om Karin Mamma Andersson