KONST / Litografier / Färgserigrafi 13312549
nr 1331 2549
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 10/60, daterad -70. Oramat löst blad. Bladets mått: 64x45 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:51:52
27/5 21:15:50
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg