KONST / Litografier / Färgserigrafi 13824113
nr 1382 4113
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 65/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:26:11
800 kr
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe