KONST / Litografier / Färgserigrafi 13592678
nr 1359 2678
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 59/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: ca 73x51 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:52:05
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe