KONST / Litografier / Färgserigrafi 13491279
nr 1349 1279
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 60/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:09:15
25/9 12:17:51
1.200 kr
28/9 15:19:31
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe