KONST / Litografier / Färgserigrafi 13591255

nr 1359 1255

Enzo Ellero

(f. 1933), Italien

Färgserigrafi, Enzo Ellero (f. 1933), Italien. Flickor. Signerad, numrerad 253/320, motivet: 59x48 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:31:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
ABC-flickor (Lisa Larson)