ART / Lithographs / Färgseriegrafi 15418171
nr 1541 8171
Färgseriegrafi
Tino Stafanoni. Signed, numbered 150, 29x29 cm, outer dimensions including frame: 47x47 cm,
Tino Stafanoni. Signerad, numrerad 21/150,29x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
1500
SEK 1000
Monday May 22 2023
at 20:44:24
22/5 19:26:48