KONST / Litografier / Färgseriegrafi 14177567
nr 1417 7567
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Färgseriegrafi, Olle Baertling (1911-1981), Sverige, tillskriven. Komposition, "Hommage à Herbin". Ej signerad. Bladets mått: 9-20cm, yttermått inklusive ram: 23x33cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:52:57
1.000 kr
1.200 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling