KONST / Litografier / Färglitografier 13977272

nr 1397 7272

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografier, 6 st, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerade, "Reflexion sur L evolution Temps", lösa blad i mapp, bladets mått: 67x53 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:53:28

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann