KONST / Litografier / Färglitografier 12429463

nr 1242 9463

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografier, 2 st, Vytautas Kasiulis (1918-1995), hus, signerad, 225-upplaga. Bladets mått: 23x18 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:09:33

18/3 15:53:04 1      300 kr
18/3 19:30:26 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lis Husberg (f. 1920)