KONST / Litografier / Färglitografier 12429463

nr 1242 9463

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografier, 2 st, Vytautas Kasiulis (1918-1995), hus, signerad, 225-upplaga. Bladets mått: 23x18 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:09:33

18/3 15:53:04 1      300 kr
18/3 19:30:26 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lis Husberg (f. 1920)