KONST / Litografier / Färglitografier 15528211
nr 1552 8211
Färglitografier
Triptyk. Signerad, färglitografi, numrerad 149/150 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Kondition: 1 st med skadad glas
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:09:14
8/7 23:16:45