KONST / Litografier / Färglitografier 13557172

nr 1355 7172

Sören Edsberg

(f. 1945), Danmark

Färglitografier, 5 st, Sören Edsberg (f. 1945), Danmark. Signerad, numrerad, 300-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 100x80 cm

Konditionsrapport: missfärgningar

Søren Edsberg, Dansk-Amerikansk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:38:15

  • Tema
  • 19 okt

Sören Edsberg

Läs mer om Sören Edsberg