KONST / Litografier / Färglitografier 11576031
nr 1157 6031
Färglitografier
4 st, signerade R Eriksson, Stockholmsmotiv, motivet: ca 24x31
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:43:16
15/1 16:43:05
16/1 09:00:08
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm